Haber Özetleri

Edirne Valisi Canalp Oda ve Borsa Yöneticileri ile Keşan TSO’da Bir Araya Geldi.

Satır Arası+- AFont Büyüklüğü+- Yazdır

Edirne Valimiz Sayın Ekrem Canalp Keşan TSO Meclis salonunda Keşan TB, Keşan TSO ve İpsala TB Yöneticilerini ziyaret etti. 

05 Aralık Çarşamba günü Keşan Kaymakamlığı ile başlayan ziyaret programı saat 11:00’da Keşan TSO ile devam etti.

Keşan TSO Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ziyarette, Edirne Valisi Ekrem Canalp’i Keşan TB Meclis Başkanı Kemalettin Uslu, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Orkun Özkaya, Keşan TB Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, İpsala Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Girgin ile birlikte Keşan TB, Keşan TSO, İpsala TB Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.

Toplantıda konuşan Edirne Valisi Canalp, bölgenin ekonomik yapısı ve değerlendirilmesi gereken fırsatlarına dikkat çekti.

Çanakkale Köprüsü başta olmak üzere bölgeyi etkileyecek diğer gelişmeleri de göz önünde bulundurarak, Keşan’ın ve bölgenin zaman kaybetmeden yeni bir vizyon oluşturması gerektiğine değinen Canalp, organize ve planlı bir şekilde bölgenin geleceğine yönelik bir çalışmayı ortaya koyulması gerektiğini söyledi.

Edirne Valisi Canalp konuşmasının devamında, bu dinamizmi yakalamak adına bölge iş camiasının temsilcileriyle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Toplantının devamında, oda borsa yöneticileri ile birlikte yapılacak çalışmalar ve fırsatların ne şekilde değerlendirileceği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Son Güncelleme Tarihi:08/Temmuz/2020


Etkinlik Takvimi

Güncel Fiyatlar

Keşan Ticaret Borsası
Ürün En Düşük En Yüksek Miktar
BUĞDAY (Yeni Ürün) 3.015 3.015 1000
Güncelleme 16/Haziran/2020 Diğer Borsaların Fiyatları

Döviz Kurları

Güncelleme : Kaynak : TCMB