Haber Özetleri

Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli ile Tekirdağ’da “Söz Sizde Trakya” Toplantısı’nda buluştuk

Satır Arası+- AFont Büyüklüğü+- Yazdır

Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli ile Tekirdağ’da “Söz Sizde Trakya” Toplantısı’nda buluştuk

Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli; Valilerimiz, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, Tarım ve Orman Bakanlığımızın temsilcileri; Oda, Borsalar ve üreticilerimiz ile Sayın Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli başkanlığında Trakya Sektör Buluşma Toplantısı’nda bir araya geldik.

Yönetim Kurulu Başkanımız Necmi Kaymaz'ında katılarak söz aldığı toplantıda Bölgemizdeki Hamzadere barajının sulama projesinin kalan kısmının sulamaya açılması ve Tarımsal sulamadaki elektrik faturalarındaki kdv'lerin kaldırıması gibi önemli konulara değinerek, Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirliden yardımlarını ve desteklerini talep etti.

“Söz Sizde Trakya” toplantısı’nda çiftçi uzaktan eğitim programlarında kayıp ve israf önlemine, dijital tarımdan sözleşmeli üretime, Kadın Kooperatiflerinden pazara ulaşım imkanlarına kadar üreticilerimizin sorunları hakkında istişarelerde bulunduk.
Yönetim Kurulu Başkanımız Necmi Kaymaz söz alarak Bölgemizdeki Hamzadere barajının sulama projesinin kalan kısmının sulamaya açılması ve Tarımsal sulamadaki elektrik faturalarındaki kdv.'lerin kaldırıması gibi önemli konulara değinerek Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirliden yardımlarını ve desteklerini talep etti.

Sayın Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli’nin Keşan Gıda İhtisas OSB ve Hamzadere Sulama Barajı başta olmak üzere gerekli hassasiyeti gösterip çözüme kavuşturulmasında bölgemize verdiği destekten dolayı, teşekkür ederiz.

Son Güncelleme Tarihi:23/Kasım/2020


Etkinlik Takvimi

Güncel Fiyatlar

Keşan Ticaret Borsası
Ürün En Düşük En Yüksek Miktar
Dana Karkas Et 36 37 1
İnek Karkas Et 20 29 1
Düve Karkas Et 35 36 1
Kuzu Canlı (Kg) 26 26.5 1
Güncelleme 09/Kasım/2020 Diğer Borsaların Fiyatları

Döviz Kurları

Güncelleme : Kaynak : TCMB